LIFESTYLE Styl życia

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach

Jedno słowo, jedna miłość –

Data publikacji: 2018-05-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Jedno słowo, jedna miłość – mama.

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach Styl życia, LIFESTYLE - Jedno słowo, jedna miłość – mama.

Jedno słowo, jedna miłość – mama. Zbliża się dzień, w którym szczególnie wyrażamy wdzięczność najważniejszej kobiecie swojego życia.  A gdy brakuje słów, najlepiej przejść do czynów – w dniach 26-27 maja Zielone Arkady zapraszają wszystkie mamy na wyjątkowe celebrowanie ich święta. Badania mammograficzne, strefy zdrowia i urody czy porady stylizacyjne to tylko część atrakcji, z jakich będą mogły skorzystać kobiety.

Szefowa domowej kuchni, mistrzyni życiowych porad i skarbnica wiedzy – taka właśnie jest mama, dla której dobro dziecka jest priorytetem. Każda mama wie, ile wyrzeczeń kosztuje odgrywanie tej najważniejszej życiowej roli. Kochać znaczy dbać, a Dzień Mamy jest doskonałą okazją, aby zadbać o wszystkie kobiety. Dlatego też przygotowaliśmy moc atrakcji, w ramach których mamy nie tylko się zrelaksują, ale też zadbają o swoje zdrowie – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Na Placu Eventowym w bydgoskim centrum handlowym powstaną specjalne strefy zdrowia i urody, w których styliści udzielą bezpłatnych porad, dobiorą odpowiednią fryzurę, a wizażyści  wykonają makijaż. Mamy skorzystają z porad dietetycznych i dermokonsultacji, a także komputerowo zbadają wzrok. Dodatkowo kobiety powyżej 35 roku życia będą mogły bezpłatnie wykonać badania mammograficzne.

Ale to nie koniec atrakcji – podczas warsztatów kreatywnych dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki oraz bawełniane torby dla mam, a w kąciku foto wykonać z nimi pamiątkowe zdjęcia. A to wszystko przy słodkim poczęstunku.

Na celebrowanie Dnia Mamy Zielone Arkady zapraszają w dniach 26-27 maja w godzinach 11:00-18:00. Aby otrzymać voucher wstępu do stref lub na badania mammograficzne, wystarczy zrobić zakupy w dniach 26-27 maja za min. 100 złotych w min. 3 sklepach i okazać paragon w Punkcie Obsługi.

A to już wiesz?  Maseczki, które zwalczają wirusy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach Styl życia, LIFESTYLE - Jedno słowo, jedna miłość – mama.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy