LIFESTYLE Styl życia

CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI

JESTEŚ SAMOTNY? SKORZYSTAJ Z USŁUG EKSKLUZYWNEJ SWATKI! CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO

Data publikacji: 2019-09-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

JESTEŚ SAMOTNY? SKORZYSTAJ Z USŁUG EKSKLUZYWNEJ SWATKI! CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI!

CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI Styl życia, LIFESTYLE - JESTEŚ SAMOTNY? SKORZYSTAJ Z USŁUG EKSKLUZYWNEJ SWATKI! CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI!

Coraz więcej osób jest samotnych i ma problem z poznaniem życiowego partnera. Berkeley International to ekskluzywne, międzynarodowe biuro matrymonialne, które z sukcesami łączy pary ponad granicami. Działa w Londynie, Paryżu, Brukseli, Amsterdamie, Kopenhadze, Cannes, Monako, Dublinie, Luksemburgu, Mediolanie, Genewie, Melbourne i Nowym Jorku, a od niedawna również na polskim rynku.

Wszędzie na świecie ludzie są tak bardzo zabiegani i zapracowani, że często nie mają czasu, aby ułożyć swoje życie osobiste. Berkeley International pomaga to zmienić. To elitarne, międzynarodowe biuro kojarzenia par dla wymagających, zamożnych osób, które szukają idealnych towarzyszy życia.

– Bardzo cieszymy się, że działamy na polskim rynku. Widzimy tu ogromny potencjał i możliwość pomocy wielu osobom w znalezieniu właściwego towarzysza życia. Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję, zaangażowanie i staranne dopasowanie partnerów. Berkeley International ma duże doświadczenie w budowaniu relacji międzyludzkich i ogromne sukcesy na tym polu. Tylko w ostatnim roku liczba naszych klientów na całym świecie wzrosła o 35%  – mówi Mairead Molloy, Global Director Berkeley International.

Co wyróżnia Berkeley International spośród innych agencji i aplikacji randkowych? Podstawą jest dyskrecja. Nie ma tu zamieszczania zdjęć ani danych w internecie. Ze wszystkimi klientami i potencjalnymi kandydatami rozmowa odbywa się indywidualnie. Każdy otrzymuje profesjonalną obsługę. Celem spotkania jest zrozumienie klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań wobec potencjalnego partnera. Berkeley International daje również unikalną możliwość „randkowania” z ludźmi z wszystkich kontynentów.

– Nasi klienci to osoby zamożne, spełnione, najczęściej na wysokich stanowiskach. Osiągnęły ogromny sukces zawodowy i społeczny, ale nie chcą już dłużej być same. Mają duże wymagania w stosunku do siebie i swojego towarzysza życia i dlatego nie idą na kompromisy w wyborze partnera. Poznanie po prostu „kogokolwiek” nie jest dla nich problemem – jest nim poznanie tej „właściwej” osoby. Aplikacje randkowe czy spotkania w ciemno, aranżowane przez znajomych, nie spełniają ich oczekiwań, dlatego korzystają z usług Berkeley International – opowiada Agata Igras, Managing Director w Berkeley International Poland.

A to już wiesz?  Jak z dwóch dysków SSD zrobić zewnętrzny nośnik?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI Styl życia, LIFESTYLE - JESTEŚ SAMOTNY? SKORZYSTAJ Z USŁUG EKSKLUZYWNEJ SWATKI! CZOŁOWA GLOBALNA AGENCJA MATRYMONIALNA WESZŁA DO POLSKI!

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy