LIFESTYLE Styl życia

Motoryzacyjne perełki zaparkowały w Magnolia Park [ZDJĘCIA]

Niebieski Jaguar F-type, biały Lexus LC 500, nowy Ford Mustang w wersji cabrio i wiele innych premier, z których jedna została przygotowana specjalnie na tę okazję. Festiwal Samochodowych Nowości trwa we Wrocławiu do 28

Data publikacji: 2018-10-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Motoryzacyjne perełki zaparkowały w Magnolia Park [ZDJĘCIA]
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Niebieski Jaguar F-type, biały Lexus LC 500, nowy Ford Mustang w wersji cabrio i wiele innych premier, z których jedna została przygotowana specjalnie na tę okazję. Festiwal Samochodowych Nowości trwa we Wrocławiu do 28 października.

Motoryzacyjne perełki zaparkowały w Magnolia Park [ZDJĘCIA] Styl życia, LIFESTYLE - Niebieski Jaguar F-type, biały Lexus LC 500, nowy Ford Mustang w wersji cabrio i wiele innych premier, z których jedna została przygotowana specjalnie na tę okazję. Festiwal Samochodowych Nowości trwa we Wrocławiu do 28 października.

Niebieski Jaguar F-type, biały Lexus LC 500, nowy Ford Mustang w wersji cabrio i wiele innych premier, z których jedna została przygotowana specjalnie na tę okazję. Festiwal Samochodowych Nowości trwa we Wrocławiu do 28 października. W tym roku po raz pierwszy pojawiła się strefa samochodów i motocykli sportowych. Wstęp wolny.

 

Jak bardzo można wyśrubować moc silnika samochodu? Pół tysiąca koni? Nie, znacznie więcej. Pod maską nowego Dodge’a Challengera kryje się silnik o mocy 717 KM. Jeżeli ktoś chce na własne oczy obejrzeć tę maszynę, powinien pójść do Magnolia Park, gdzie już po raz czwarty zaparkowały prawdziwe perły motoryzacji w ramach Festiwalu Samochodowych Nowości.

 

W strefie samochodów sportowych, która jest tegoroczną nowinką, obok Challengera stoją takie oto marki: Nissan Z 370 Cabrio, Ford Mustang Cabrio, Jaguar F-type i Lexus LC 500.

– To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji i miłośników nowych technologii. Obok tych lśniących aut po prostu nie można przejść obojętnie – przyznaje Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Po raz kolejny gościmy Festiwal Samochodowych Nowości, który z roku na rok staje się coraz ciekawszy.

 

Oprócz aut sportowych nowością są sportowe motocykle, wśród których wyróżnia się Aprilla RSV4 RF i Ducati Panigale V4. Ale, jak na Festiwal Samochodowych Nowości przystało, główną atrakcją są auta. Tradycyjnie w Magnolia Park można podziwiać wyjątkowe premiery. W tym roku są to m.in.: nowy Jeep Wrangler, który do Wrocławia przyjechał prosto z Genewy, nowe Audi Q8, nowy Lexus LS 500, Volkswagen Alltrack, Citroen C3 elle czy elektryczny Nissan Leaf – zdobywca tytułu „Światowy Zielony Samochód 2018”. Jest także najnowsza wersja najszybszego Suva na świecie – Alfa Romeo Stelvio – który rozpędza się maksymalnie do ok. 230 km/h.

 

– Festiwal Samochodowych Nowości to najstarsza w Polsce impreza motoryzacyjna. Może się poszczycić siedemnastoletnią historią. W tym roku specjalnie dla nas przygotowano premierę legendy Toyoty Camry. Obecnie prezentowana jest legendarna Camry z roku 1993. Przed weekendem zostanie zastąpiona przez najnowszy model – zapowiada Jarosław Forszewski, organizator wydarzenia.

 

Przy każdym samochodzie znajduje się stanowisko z opisem auta i jego ceną. Do niektórych można zajrzeć do środka i obejrzeć wnętrze. Jak co roku, w plebiscycie na najbardziej gorącą premierę roku można wygrać auto z pełnym bakiem na weekend.

 

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych

 

Festiwal Samochodowych Nowości

Magnolia Park – poziom 0 (pasaż)

15-28 października 2018 r.

Wstęp wolny – zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Motoryzacyjne perełki zaparkowały w Magnolia Park [ZDJĘCIA] Styl życia, LIFESTYLE - Niebieski Jaguar F-type, biały Lexus LC 500, nowy Ford Mustang w wersji cabrio i wiele innych premier, z których jedna została przygotowana specjalnie na tę okazję. Festiwal Samochodowych Nowości trwa we Wrocławiu do 28 października.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy