LIFESTYLE Styl życia

Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz Stowarzyszenia „Obok Nas''

Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite

Data publikacji: 2019-12-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz Stowarzyszenia „Obok Nas''
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie.

Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz Stowarzyszenia „Obok Nas'' Styl życia, LIFESTYLE - Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie.

Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie. Teraz mamy kolejną okazję, by poczuć te emocje jeszcze raz. A ci, którzy mają problem z oryginalnym, świątecznym prezentem dla najbliższych, z powodzeniem mogą podarować im bilet na styczniowy występ energetycznych górali.

To kolejne wydarzenie z cyklu dobroczynnych koncertów organizowanych przez Stowarzyszenie „Obok Nas”. Dochód ze sprzedaży biletów pomoże organizacji w rozpoczęciu budowy pierwszego w tej części Polski ośrodka opieki wytchnieniowej. Pomoc i wsparcie znajdą w nim rodziny i bliscy podopiecznych Stowarzyszenia – nieuleczalnie chorych dzieci oraz seniorów.

– W całej północno – wschodniej Polsce nie ma podobnego miejsca, jak to, które chcemy stworzyć. Choć mamy świadomość, że to gigantyczne przedsięwzięcie, ale głęboko wierzymy, że dzięki wsparciu i hojności wielu ludzi o przepełnionych dobrocią sercach uda się nam osiągnąć ten śmiały cel – mówi Arnold Sobolewski, przedstawiciel Stowarzyszenia „Obok Nas”. – Każda złotówka jest ważna, a zaproponowany przez nas sposób na włączenie się w budowę tego dzieła – poprzez udział w wyjątkowych wydarzeniach artystycznych – to niewątpliwie przyjemna forma dla wszystkich uczestników, którzy niejako przy okazji stają się naszymi darczyńcami. Tak niewiele trzeba aby pomagać, wystarczy kupić bilety na koncert.

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra zabrzmią już 7 stycznia w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Ten niecodzienny koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie od 100 do 140 złotych można kupić w kasie OiFP, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–19:00, a także w sobotę i niedzielę w godzinach 11:30–19:00. Bilety dostępne są również na stronie internetowej www.bilety24.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz Stowarzyszenia „Obok Nas'' Styl życia, LIFESTYLE - Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy