LIFESTYLE Styl życia

Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet

Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet
Wrzesień to dobry czas na odpowiedzialne kupowanie i dbałość o zrównoważony rozwój naszej społeczności lokalnej. Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami

Data publikacji: 2020-09-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Wrzesień to dobry czas na odpowiedzialne kupowanie i dbałość o zrównoważony rozwój naszej społeczności lokalnej. Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”

Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet Styl życia, LIFESTYLE - Wrzesień to dobry czas na odpowiedzialne kupowanie i dbałość o zrównoważony rozwój naszej społeczności lokalnej. Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”

– Świat mody również zwraca uwagę na kwestie ekologii i troski o środowisko, dlatego we Wrocław Fashion Oultet wspólnie z naszymi klientami chcemy dołożyć swoją cegiełkę do dbałości o czyste powietrze – mówi marketing manager Katarzyna Warzecha. Dlatego wraz z dotlenieni.org wrocławski outlet przez cały wrzesień zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”. Wystarczy dołączyć lub uczestniczyć w programie lojalnościowym Wrocław Fashion Club i dzięki codziennym zakupom przez cały czas trwania akcji, od 1 do 30 września, jedna osoba będzie mogła zasadzić nawet 30 drzew. Po jednym za każdy dzień, w którym dokonała transakcji zarejestrowanej w programie. – W ten niezwykle prosty sposób chcemy zachęcić mieszkańców Wrocławia do realnego oszczędzania podczas zakupów, a także do zadbania o nasze naturalne otoczenie – dodaje Katarzyna Warzecha.

Wszystkie drzewa, które „zbiorą” w ramach akcji klienci największego modowego outletu Dolnego Śląska, zostaną zasadzone wczesną wiosną przez wolontariuszy dotlenieni.org w specjalnie wyznaczonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej obszarze na wrocławskich Osobowicach. Organizatorzy akcji liczą, że wspólnie uda się zasadzić kilka tysięcy sadzonek różnorodnego drzewostanu, dzięki którym zadbamy nie tylko o miejską przyrodę, ale stworzymy przestrzeń, z której będą mogły się cieszyć kolejne pokolenia Wrocławian. O akcji na terenie centrum będzie przypominać także specjalna instalacja z drzewem.

–  Cieszymy się że Wrocław Fashion Outlet to kolejny podmiot, z którym udało nam się nawiązać współpracę w celu tworzenia nowych zielonych przestrzeni. Zaangażowanie biznesu w codzienne problemy lokalnej społeczności to jakość, która stwarza nowe możliwości aby zmieniać świat –  komentuje Marek Kołkowski z dotlenieni.org.

A to już wiesz?  Majówka w Warszawie z WPT 1313

Smart shopping: mądre kupowanie

Wrzesień we Wrocław Fashion Outlet to czas akcji „Back to basics” – „Powrotu do podstaw”. W jej ramach na stronie i w mediach społecznościowych dowiemy się więcej na temat ekologicznych postaw i naturalnych rozwiązań, które pomogą nam żyć stylowo dbając przy okazji o nasz portfel i środowisko.

Rozsądne kupowanie jest możliwe także w programie Wrocław Fashion Club. Dzięki temu rozwiązaniu każdy z nas może nie tylko ufundować kolejne drzewa, ale także skorzystać z dedykowanych promocji i zniżek w prawie 50 sklepach uczestniczących w programie. Taniej kupimy nie tylko odzież sportową, dzięki której zadbamy o nasza kondycję w zielonej przestrzeni, ale także obuwie i rozwiązania casualowe, które sprawdzą się podczas powrotu do pracy – niezależnie od tego, czy w formie stacjonarnej, czy zdalnej. Do naszych zakupów podejdziemy odpowiedzialnie kupując rozwiązania sprawdzonych marek, które stawiają na wysoką jakość produktów i posłużą nam dłużej. Tej jesieni postawmy więc na klasyczne rozwiązania, które pozwolą nam tworzyć różnorodne i ponadczasowe kreacje.

Wrocław Fashion Outlet niezmiennie dba także o zdrowie klientów i pracowników. W nagrodzonym certyfikatem „Safer Shopping” przez Bureau Veritas centrum utrzymuje się ponad 40 zasad związanych z bezpiecznymi zakupami. Warto pamiętać o konieczności zasłaniania nosa i ust, a także zachowaniu zasad dystansu społecznego. Jeśli zapomnimy maseczki – możemy skorzystać z maseczkomatu znajdującego się przed wejściem głównym.

Szczegółowy regulamin akcji „Zasadź z nami las” a także możliwość dołączenia do Wrocław Fashion Club są dostępne na www.wroclawfashionoutlet.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet Styl życia, LIFESTYLE - Wrzesień to dobry czas na odpowiedzialne kupowanie i dbałość o zrównoważony rozwój naszej społeczności lokalnej. Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy