LIFESTYLE Styl życia

Wszystkie słoiki… pod Royal Wilanów!

Czas jesieni i wysyp pysznych, sezonowych produktów to idealna pora na domową produkcję przetworów z warzyw i owoców. Dlaczego by nie podzielić się nimi ze swoimi sąsiadami, a przy okazji wesprzeć szlachetny

Data publikacji: 2018-10-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wszystkie słoiki… pod Royal Wilanów!
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Czas jesieni i wysyp pysznych, sezonowych produktów to idealna pora na domową produkcję przetworów z warzyw i owoców. Dlaczego by nie podzielić się nimi ze swoimi sąsiadami, a przy okazji wesprzeć szlachetny cel?

Wszystkie słoiki... pod Royal Wilanów! Styl życia, LIFESTYLE - Czas jesieni i wysyp pysznych, sezonowych produktów to idealna pora na domową produkcję przetworów z warzyw i owoców. Dlaczego by nie podzielić się nimi ze swoimi sąsiadami, a przy okazji wesprzeć szlachetny cel?

Burmistrz Dzielnicy Wilanów, Dyrektor Centrum Kultury Wilanów, Dyrektor Przedszkola nr 420 „Nasza Bajka”oraz właściciel i zarządca Royal Wilanów, Grupa Capital Park, zapraszają na jesienną wymianę przetworów pod hasłem „Wszystkie słoiki pod Royal Wilanów” już w najbliższą sobotę.

Wydarzenie odbędzie się na terenach rekreacyjno-sportowych budynku Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1, w sobotę 13 października, w godz. od 11.00 do 13.00. Ideą imprezy jest wymiana własnoręcznie wykonanych, domowych przetworów. Kiszone ogórki za słoiczek żurawiny? A może słoiczek dyniowego puree w zamian za konfiturę wiśniową według sekretnej, babcinej receptury? Organizatorzy zachęcają, aby do każdego słoiczka przyczepić karteczkę bądź etykietkę z nazwiskiem twórcy oraz przepisem. Takich smacznych transakcji będzie można dokonywać przez cały czas trwania wydarzenia. Jednak ci, którzy sami nie posiadają własnoręcznie zrobionych przetworów, również mogą wziąć udział w imprezie.

– Te osoby prosimy o przyniesienie maskotek, zabawek, przyborów papierniczych czy innych gadżetów, które mogą przydać się dzieciom. W zamian za nie będzie można otrzymać słoiczek pysznych przetworów, a zebrane w ten sposób przedmioty zostaną przekazane na szczytny cel – dla pacjentów oddziału onkologicznego z Centrum Zdrowia Dziecka. Do jego wsparcia zapraszamy zresztą wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia. Zachęcamy do licznego przyjścia całymi rodzinami, wspólnej integracji z sąsiadami z okolicy i korzystania z ciepłej, jesiennej pogody. Oprócz wymiany przetworów, przygotowaliśmy całą moc atrakcji dedykowanych dzieciom – zaprasza Katarzyna Czubak, PR&Marketing Manager Grupy Capital Park.

Od 11.00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci oraz przedstawienie teatralne pt. „Nadchodzi Pippi”, a także pokazy cyrkowe. W trakcie trwania wydarzenia odbędą się również prezentacje carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach, a każdy gość będzie mógł liczyć na pyszny poczęstunek w postaci rozgrzewającej zupy dyniowej.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorami akcji „Wszystkie słoiki pod Royal Wilanów!” są są Burmistrz Dzielnicy Wilanów, Dyrektor Centrum Kultury Wilanów, Dyrektor Przedszkola nr 420 „Nasza Bajka” oraz Grupa Capital Park – właściciel i zarządca Royal Wilanów. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1995307660525456/.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wszystkie słoiki... pod Royal Wilanów! Styl życia, LIFESTYLE - Czas jesieni i wysyp pysznych, sezonowych produktów to idealna pora na domową produkcję przetworów z warzyw i owoców. Dlaczego by nie podzielić się nimi ze swoimi sąsiadami, a przy okazji wesprzeć szlachetny cel?

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy