LIFESTYLE Styl życia

Wrocław pożegna wakacje jazzem, sportem i relaksem

Wrocław pożegna wakacje jazzem, sportem i relaksem
Pomysł na spędzenie ostatniego weekendu wakacji? Muzyka zespołu Macieja Czemplika, a już następnego dnia treningi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i przejażdżka rajdowym autem. Nie zabraknie też relaksu na świeżym powietrzu i seansów

Data publikacji: 2018-08-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wrocław pożegna wakacje jazzem, sportem i relaksem
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Pomysł na spędzenie ostatniego weekendu wakacji? Muzyka zespołu Macieja Czemplika, a już następnego dnia treningi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i przejażdżka rajdowym autem. Nie zabraknie też relaksu na świeżym powietrzu i seansów saunowych.

Wrocław pożegna wakacje jazzem, sportem i relaksem Styl życia, LIFESTYLE - Pomysł na spędzenie ostatniego weekendu wakacji? Muzyka zespołu Macieja Czemplika, a już następnego dnia treningi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i przejażdżka rajdowym autem. Nie zabraknie też relaksu na świeżym powietrzu i seansów saunowych.

To wszystko bezpłatnie w piątek i sobotę w OVO Wrocław.

Najbliższe dni wakacji warto spędzić we Wrocławiu. OVO Wrocław przyszykowało bowiem moc muzycznych i sportowych atrakcji. W piątek (31 sierpnia) wieczorem, na patio odbędzie się ostatni koncert letniego cyklu jazzOVO, z kolei w sobotę (1 września) – bezpłatny Piknik Fit & Friends. Na gości czeka w sumie blisko 20 niezwykle ciekawych wydarzeń.

– Serdecznie zapraszamy na zielone patio i do budynku OVO. W programie znalazły się różnorodne wydarzenia, spośród których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Najbliższy weekend upłynie pod znakiem muzyki, sportu i relaksu. A także pysznego jedzenia – z okazji pikniku nasi restauratorzy przygotowali coś specjalnego – zachęca Shuckie Ovadiah, CEO OVO Wrocław.

Rozgrzewka z jazzem

 

Na początek weekendu muzyczne spotkanie z uwielbianym przez wrocławską publiczność triem Macieja Czemplika w składzie: Maciej Czemplik na gitarze, Bartek Chojnacki na kontrabasie, Kuba Lechki na perkusji. Utalentowanym muzykom na letniej scenie na patio towarzyszyć będzie gość specjalny – młoda i zdolna wokalistka Sonia Hornatkiewicz.

 

Sonia Hornatkiewicz ma za sobą występy w programie "Must Be The Music" oraz "Dzień Dobry TVN". Od dwóch lat mieszka i studiuje we Wrocławiu. Tutaj poznała Macieja Czemplika, który zaprosił ją do współpracy. Jej efekty można usłyszeć już w piątkowy wieczór. Początek finałowego koncertu jazzOVO o godz. 19.00. Wstęp wolny.

 

Sportowa sobota

Następnego dnia patio i budynek OVO Wrocław zmienią się w strefę sportu i relaksu. Bezpłatny Piknik Fit & Friends rozpocznie się o godz. 10.00. W programie mi.in. wyścigi na ergometrze wioślarskim czy zabawy sportowe dla dzieci. W międzyczasie trenerzy oraz pracownicy Kandara SPA opowiedzą uczestnikom o tajnikach urody, a chętnym wykonają pomiar składu ciała.

A to już wiesz?  Wytnij hołubca - czy pobiją rekord?

Holmes Place i Kandara SPA – współorganizatorzy wydarzenia – przygotowali atrakcyjne nagrody do wygrania w konkursach sportowych: 7‑dniowe zaproszenie z treningiem personalnym lub lekcją pływania oraz voucher na rytuał dla dwojga. Poza tym będzie szansa na przejażdżkę rajdowym Fordem Mustangiem wokół Galerii Dominikańskiej.

W programie pikniku znalazły się również seanse saunowe w Holmes Place, treningi pilatesu czy wykłady na temat zdrowego żywienia. Wydarzenie zakończy się o godz. 21.00. Później zaplanowano imprezę w Grey Music Club.

Zarówno w trakcie koncertu, jak i pikniku będzie można próbować specjałów serwowanych w restauracjach wokół patio: koktajli i przekąsek w OVO Beach Club, OVO Bar & Restaurant, steków w Campo, aromatycznej kawy w Etno Cafe, czeskich przysmaków w Drevny Kocur czy azjatyckich pierożków w Dim Sum Garden oraz rzemieślniczego piwa w nowo otwartym browarze Pinta.

Organizatorzy zastrzegają, że w razie niepogody piątkowe i sobotnie wydarzenia mogą zostać odwołane oraz że mogą nastąpić zmiany w programie. Informacje warto śledzić na Facebooku (fanpage OVO Wrocław).

 

Szczegółowy program Pikniku Fit & Friends:
10:00-10:30  Powitanie i rozgrzewka

10:30-11:30  Body Pump

11:45-12:45  Pilates

13:00-14:00  MIB

14:00-14:15  Prezentacja akcji charytatywnej/Wózek dla Victorii

14:00-17:00  Zabawy sportowe dla dzieci

14:00-14:30  Krótki wykład na temat zdrowego żywienia/suplementacji

14:00-17:00  Gry i zabawy dla dzieci/animacje

15:00-16:00  Porady beauty

16:00-17:00  Ex-press Class presentation (Circut, ABS, Functional, Rollers)

17:15-18:00  Chill Out/powitanie księżyca/joga

17:00-17:15  Wręczenie nagród/rozwiązanie konkursów

17:00-21:00  Seanse saunowe

21:00-05:00  Afterparty Grey Music Club

 

Atrakcje towarzyszące:

14:00-15:00 Zawody – ergonometr wioślarski 500 m na czas

15:00-16:00 Ketle, skrzynia, soft box, ławeczka

16:00-17:00 Rower – 2 minuty

Pomiary składu ciała (cały dzień)

Coffee break – mrożona kawa, woda

17:00 Fabryka Driftu/przejazd wokół Galerii Dominikańskiej 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wrocław pożegna wakacje jazzem, sportem i relaksem Styl życia, LIFESTYLE - Pomysł na spędzenie ostatniego weekendu wakacji? Muzyka zespołu Macieja Czemplika, a już następnego dnia treningi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i przejażdżka rajdowym autem. Nie zabraknie też relaksu na świeżym powietrzu i seansów saunowych.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Najwyższa żywa choinka w Warszawie stanęła na Placu Bankowym 1

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy