LIFESTYLE Styl życia

WeWork w Mennica Legacy Tower

WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy

Data publikacji: 2018-08-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WeWork w Mennica Legacy Tower
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower

WeWork w Mennica Legacy Tower Styl życia, LIFESTYLE - WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower

WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower – nowoczesnym kompleksie, realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie.

WeWork, dostawca przestrzeni i usług wspierających współpracę, został założony w 2010 roku w Nowym Jorku przez Adama Neumanna i Miguela McKelveya. Obecnie firma zatrudnia ponad 5000 pracowników na całym świecie, a do jej klientów należą zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje – w tym m.in. IBM i HSBC. Aktualnie do sieci WeWork należy ok. 253 tys. członków, którzy korzystają z ponad 280 biur zlokalizowanych na całym świecie, od Los Angeles po Dżakartę. Misją WeWork jest tworzenie środowiska dla osób, które dążą do połączenia pracy ze stylem życia.

– Jesteśmy ogromnie dumni i zadowoleni z rozpoczęcia współpracy ze światowym liderem rynku przestrzeni do pracy wspólnej. WeWork słynie z tego, że swoje przestrzenie zawsze lokuje w komfortowych budynkach o nieprzeciętnej architekturze, które stwarzają atmosferę kreatywności oraz gwarantują dogodny i szybki dojazd z każdego zakątka miasta. Mennica Legacy Tower z całą pewnością wpisuje się w ten trend, a nawet go wyprzedza. Przygotowując ten budynek postawiliśmy nie tylko na wybitną architekturę i doskonałą lokalizację, ale także na nowoczesne technologie, które w takiej skali nie były dotąd stosowane w żadnym budynku biurowym w Europie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż przestrzenie WeWork w Mennica Legacy Tower będą jednymi z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych na całym świecie, a pracujące tu osoby otrzymają doskonałe warunki do rozwoju swojej społeczności – powiedział Czarek Jarząbek, Założyciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.
 
– Wybór Mennica Legacy Tower to dowód, że jesteśmy w pełni przekonani i zdeterminowani do naszych działań w Warszawie. Cieszymy się ogromnie z obecności w tym mieście. Aż 45 procent firm, które są członkami WeWork, uważa, że to właśnie WeWork pomaga im zwiększyć tempo wzrostu. Jeden z najważniejszych czynników w tym procesie stanowi właśnie lokalizacja oferowanych przez nas biur. Z wielką radością czekamy, by powitać naszych członków w Mennica Legacy Tower i kontynuować rozwój społeczności w Warszawie – skomentował Mikhail Konoplev, Dyrektor Generalny WeWork w Europie Środkowo-Wschodniej.

A to już wiesz?  Starbucks podsumowuje pierwszy rok walki z marnowaniem jedzenia

Najemcę w procesie negocjacji reprezentowały Cushman & Wakefield i DLA Piper, a Golub GetHouse doradzały Colliers International oraz Greenberg Traurig LLP.

– Reprezentowanie budynku, który łączy ponadczasową, unikalną architekturę z ultranowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi to czysta przyjemność. Transakcja z WeWork – liderem przestrzeni do pracy wspólnej jest potwierdzeniem jakości, którą oferuje Mennica Legacy Tower. Podczas kilkutygodniowych rozmów z najemcą, wrażenie wywarła na nas wyjątkowa dbałość WeWork o komfort swoich klientów i jakość projektowanych dla nich biur – to  w naszym przekonaniu jest kluczem do sukcesu, który osiągnął WeWork na całym świecie – czas na Warszawę! – dodał Łukasz Żelezik, Partner w Agencji Colliers International.  
  
Za projekt architektoniczny 140-metrowej wieży Mennica Legacy Tower i sąsiadującego z nią 43-metrowego Budynku Zachodniego odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein. Wśród najemców kompleksu, obok WeWork, znajduje się także renomowana międzynarodowa kancelaria prawna Allen & Overy, które biura będą znajdowały się na 17. i 18. piętrze Wieży.

Mennica Legacy Tower połączy wyjątkową architekturę, funkcjonalność i najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W obu budynkach kompleksu zastosowane zostaną zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększające efektywność i niezawodność pracy systemów, jak i gwarantujące bezpieczeństwo najemców. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami międzynarodowego certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie „Outstanding”. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na jesień 2019 roku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WeWork w Mennica Legacy Tower Styl życia, LIFESTYLE - WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy