LIFESTYLE Styl życia

W Śmiglu będą bić aż dwa Rekordy Polski na rzecz osób niepełnosprawnych

Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów

Data publikacji: 2018-09-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Śmiglu będą bić aż dwa Rekordy Polski na rzecz osób niepełnosprawnych
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów Polski.

W Śmiglu będą bić aż dwa Rekordy Polski na rzecz osób niepełnosprawnych Styl życia, LIFESTYLE - Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów Polski.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Światło Nadziei” oraz Burmistrz Śmigla serdecznie zapraszają na festyn charytatywny #RozpalŚwiatło, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 września 2018 roku na Stadionie Miejskim w Śmiglu (woj. Wielkopolskie) przy ulicy M. Konopnickiej.

Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów Polski. Wyzwanie, któreego podjęli się mieszkańcy będzie dotyczyło największej liczby osób ćwiczących Burpees jednocześnie oraz największej liczby osób tańczących Kaczuchy jednocześnie.

Będzie więc sportowo, tanecznie, zabawnie, ale przede wszystkim w szczytnym celu!

Oba Rekordy Polski bite są z okazji organizacji sportowego festynu na rzecz osób niepełnosprawnych. Podjęte działania mają na celu integrację osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi oraz aktywizację ogółu społeczeństwa.

Bicie pierwszego rekordu w burpees rozpocznie się o godzinie 16:00, a drugi taneczny rekord związany z Kaczuchami, pół godziny później o godzinie 16:30.

Poza oficjalną próbą bicia rekordów, podczas festiwalu odbędą się liczne atrakcje sportowe, integracyjna sztafeta, koncert muzyczny i światełko do nieba. W trakcie festynu będzie można również nabyć cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na podopiecznych stowarzyszenia.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/festyn-charytatywny-rozpal-swiatlo/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W Śmiglu będą bić aż dwa Rekordy Polski na rzecz osób niepełnosprawnych Styl życia, LIFESTYLE - Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów Polski.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy