LIFESTYLE Styl życia

„Szlachetna Paczka” od firmy SANPLAST S.A. trafiła do rodzin w potrzebie

Boże Narodzenie to nie tylko czas spotkań z rodziną, wspólnego śpiewania kolęd i biesiadowania przy bogato zastawionym

Data publikacji: 2019-01-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Szlachetna Paczka” od firmy SANPLAST S.A. trafiła do rodzin w potrzebie
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Boże Narodzenie to nie tylko czas spotkań z rodziną, wspólnego śpiewania kolęd i biesiadowania przy bogato zastawionym stole.

„Szlachetna Paczka” od firmy SANPLAST S.A. trafiła do rodzin w potrzebie Styl życia, LIFESTYLE - Boże Narodzenie to nie tylko czas spotkań z rodziną, wspólnego śpiewania kolęd i biesiadowania przy bogato zastawionym stole.

To także czas, podczas którego chcemy dzielić się z innymi tym, co mamy, a także zwracamy większa uwagę na osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. „Szlachetna Paczka” to inicjatywa, która już od 17 lat łączy Polaków, którzy z potrzeby serca pragną wspomóc potrzebujących.

W tym roku SANPLAST S.A. już kolejny raz przyłączyła się do „Szlachetnej Paczki”. To akcja, w której pomoc kierowana jest do osób szczególnie dotkniętych przez los, walczących o przyszłość swoją i swojej rodziny. Zawartość „Szlachetnej Paczki” to nie zestawy nieprzydatnych upominków, ale prawdziwe prezenty, dzięki którym życie dotkniętych ubóstwem osób staje się łatwiejsze.

Pomaganie innym zawsze było bliskie założycielom SANPLAST S.A. Niemal od początku istnienia firmy wspierali oni nie tylko szczytne cele, ale także rozmaite inicjatywy kulturalne, sportowe czy utalentowaną młodzież. Bezpośrednia pomoc drugiemu człowiekowi to także dewiza „Szlachetnej Paczki” – akcji, która mimo tysięcy zaangażowanych w projekt osób, nie trafia do anonimowych odbiorców, ale do ludzi z rzeczywistymi potrzebami. Biorąc udział w „Szlachetnej Paczce” pomaga się konkretnej rodzinie spełniając jej prośby o podstawowe produkty pierwszej potrzeby, takie jak m.in. ubrania, żywność, środki czystości czy przybory szkolne.

„Idea pomagania potrzebującym jest dla nas czymś naturalnym, ponieważ od lat angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Staramy się pomagać na co dzień, jednak Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym jeszcze bardziej zwracamy uwagę na potrzeby innych. „Szlachetna Paczka” to akcja, która pozwala pomóc osobom, które znalazły się w trudnej życiowej sytuacji. Fakt, że wiemy dokładnie do kogo trafia przygotowana przez nas paczka powoduje, iż czujemy prawdziwą siłę niesienia pomocy i możemy jeszcze bardziej cieszyć się z poprawy losu osoby obdarowanej.” mówi Małgorzata Hulisz, Kierownik Marketingu firmy SANPLAST S.A.

A to już wiesz?  Wódka Squadron 303 w nowej odsłonie

„Szlachetna Paczka” pomaga potrzebującym Polakom już od 2001 roku. Dzięki wsparciu takich firm jak SANPLAST S.A., a także tysięcy osób prywatnych z całej Polski tylko w ubiegłym roku pomoc w ramach akcji do potrzebujących osób trafiło 20 073 paczek.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Szlachetna Paczka” od firmy SANPLAST S.A. trafiła do rodzin w potrzebie Styl życia, LIFESTYLE - Boże Narodzenie to nie tylko czas spotkań z rodziną, wspólnego śpiewania kolęd i biesiadowania przy bogato zastawionym stole.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy