LIFESTYLE Styl życia

StyLOVE urodziny Galerii Katowickiej

Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia

Data publikacji: 2018-09-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: StyLOVE urodziny Galerii Katowickiej
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia miasta.

StyLOVE urodziny Galerii Katowickiej Styl życia, LIFESTYLE - Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia miasta.

Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia miasta. Z okazji urodzin od 10 do 15 września centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje i promocje.

Galeria Katowicka powstała w 2013 roku i z każdym kolejnym zmieniała się, oferując nie tylko nowe sklepy i salony usługowe, ale także proponując ciekawe i atrakcyjne formy spędzania czasu. W 2015 roku uruchomiony został Projekt Wyższy Poziom tworzony m.in. we współpracy z Teatrem Śląskim, Urzędem Miasta Katowice czy Uniwersytetem Śląskim. Najnowszymi projektami, w których aktywnie uczestniczą katowiczanie to zajęcia w ramach Akademii Biznesu oraz społeczno-artystyczny projekt PopKoolTour.

– Nasze centrum handlowe od początku działalności stawia sobie ambitne cele, nie tylko komercyjne. Staramy się integrować mieszkańców Katowic, wspierać działania lokalnych instytucji, promować i przede wszystkim kreować wartościowe inicjatywy społeczne. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nadal nie brakuje nam odwagi, aby realizować ciekawe projekty, nietypowe jak na przestrzeń komercyjną. Przykładem mogą być działania w ramach Projektu Wyższy Poziom, Akademii Biznesu, darmowych lekcji języków obcych oraz wielu innych wartościowych projektów zarówno społecznych, jak i artystycznych czy rozrywkowych – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Czego życzylibyśmy sobie na kolejny rok? Umacniania i rozwijania aktualnych oraz tworzenia nowych unikatowych projektów, dzięki którym budujemy pozytywne relacje naszego Centrum z lokalną społecznością – dodaje Aleksander Poltier.

A to już wiesz?  IKEA i Wola Park wspólnie dla planety

StyLOVE urodziny w Galerii Katowickiej

Z okazji urodzin 10 września Galeria Katowicka zamiast świeczek na torcie zapali wyjątkowy neon na fasadzie – WE<3KATOWICE! Od 10 do 15 września będzie można skorzystać z bezpłatnych usług profesjonalnych stylistek. Podczas wspólnych dwugodzinnych zakupów będą one służyć swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie porad wizerunkowych. Nad zespołem stylistek czuwać będzie trenerka kreowania wizerunku, autorka książki „Po drugiej stronie lustra. Jak być ubraną, a nie przebraną” - Agata Dominik. Rezerwacji terminów zakupów ze stylistką można dokonać na stronie www Galerii Katowickiej.Z kolei już od 6 września w Galerii Katowickiej zaczną pojawiać się też pochodzące z Katowic blogerki. Katarzyna Danioł oraz Katarzyna Kmiotek w swoich kanałach social media będą prezentować najnowsze trendy mody miejskiej. Wszystkie stylizacje pochodzić będą z aktualnej oferty salonów Galerii Katowickiej.                                                                                                                                                                    Na klientów Centrum czekają również atrakcyjne karty podarunkowe. Od 10 do 15 września, w godz.: 15.00-21.00 oraz w sobotę, 16 września w godz.: 12.00-21.00 Galeria Katowicka będzie nagradzać Klientów kartami podarunkowymi. Za zakupy powyżej 250 zł klienci otrzymają kartę o wartości 50 zł, natomiast wydatek w kwocie powyżej 500 zł nagrodzony zostanie kartą o wartości 100 zł do wykorzystania na terenie Galerii Katowickiej.źródło: Biuro PrasoweZałączniki:StyLOVE urodziny Galerii Katowickiej Styl życia, LIFESTYLE - Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia miasta.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy