LIFESTYLE Sztuka

Średniowieczne baśnie – wernisaż wystawy Malwiny de Brade

Już 19 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de

Data publikacji: 2019-01-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Średniowieczne baśnie – wernisaż wystawy Malwiny de Brade
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Już 19 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade.

Średniowieczne baśnie - wernisaż wystawy Malwiny de Brade Sztuka, LIFESTYLE - Już 19 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade.

Już 19 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade, artystki przywołującej w swoich pracach magię średniowiecznych miniatur oraz legend o księżniczkach i zamkach. Kuratorem wydarzenia jest Anita Wolszczak-Karasiewicz, założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.

Niezwykle aktywna zawodowo i mocno zaangażowana społecznie artystka ma na swoim koncie mnóstwo wystaw (zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych) na terenie całej Polski. Zajmuje się promocją artystów, publikując o nich artykuły w piśmie „LiryDram” oraz organizując wystawy. Od lat jest komisarzem pleneru malarskiego odbywającego się w Starych Żukowicach. Przez dwa lata współorganizowała Festiwal Sztuki Jeździeckiej. Zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową, fotografią, grafiką warsztatową i animacją, Artystka współpracowała z marką odzieżową Hand Made Store, prezentującą ubrania i akcesoria z wzorami projektowanymi przez niezależnych artystów. Jej grafiki znalazły się na koszulkach i T-shirtach marki. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków i międzynarodowej grupy fotograficznej Szare Dni.

Ważniejsze wystawy: Galeria Cavaletto, Sandra Spa, Karpacz 2018; Hanza Pałac, Warlubie, 2018, Buduar niedzielnych dandysów, Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu, 2017; Do widzenia do jutra, Warszawa 2017; Dom Kultury w Tarnowie 2016; Tropy, Centrum Kultury Śląskiej, Nakło Śląskie, 2014r. Bestiariusz, Warszawa 2013; Malowany świat Singera, Instytut Żydowski, Kraków 2011; Szare Dni, Galerie le Cerisier, Paryż 2010; Czas zapamiętany, C.S.W, Warszawa 2007; Autoportrety, Galeria NOS, Tarnowskie Góry 2006.

Wystawa potrwa do 9 lutego 2019 roku, będzie można ją oglądać w godzinach otwarcia „Konesera”. Kontakt z organizatorami: +48 510 211 410, [email protected]

Zapraszamy!

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Średniowieczne baśnie - wernisaż wystawy Malwiny de Brade Sztuka, LIFESTYLE - Już 19 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade.

Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy