LIFESTYLE Styl życia

Przy szwedzkim stole, czyli Walentynki w Porcie Łódź

Tegoroczne święto miłości z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla 20 zakochanych par z regionu łódzkiego. To za sprawą wyjątkowej niespodzianki, którą Port Łódź wspólnie ze sklepem IKEA przygotował z myślą o Klientach z okazji dnia świętego

Data publikacji: 2019-02-13 | 08:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przy szwedzkim stole, czyli Walentynki w Porcie Łódź
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Tegoroczne święto miłości z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla 20 zakochanych par z regionu łódzkiego. To za sprawą wyjątkowej niespodzianki, którą Port Łódź wspólnie ze sklepem IKEA przygotował z myślą o Klientach z okazji dnia świętego Walentego.

Przy szwedzkim stole, czyli Walentynki w Porcie Łódź Styl życia, LIFESTYLE - Tegoroczne święto miłości z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla 20 zakochanych par z regionu łódzkiego. To za sprawą wyjątkowej niespodzianki, którą Port Łódź wspólnie ze sklepem IKEA przygotował z myślą o Klientach z okazji dnia świętego Walentego.

Tegoroczne święto miłości z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla 20 zakochanych par z regionu łódzkiego. To za sprawą wyjątkowej niespodzianki, którą Port Łódź wspólnie ze sklepem IKEA przygotował z myślą o Klientach z okazji dnia świętego Walentego. 14 lutego  w Centrum odbędzie się uroczysta i niezwykle romantyczna kolacja, którą zakochani spędzą w czarującej atmosferze w zupełnie odmienionej na ten walentynkowy wieczór – restauracji IKEA.

To, co wyróżnia Port Łódź na kulinarnej mapie Łodzi i regionu to tradycyjna szwedzka kuchnia dostępna w jednej z najbardziej znanych restauracji na świecie – restauracji IKEA. Idąc za ciosem popularności skandynawskich specjałów, Port Łódź postanowił zorganizować z okazji Walentynek uroczystą kolację przy szwedzkim stole. 14 lutego 20 zakochanych par spotka się o godzinie 18:30 w odmienionej i pięknie udekorowanej restauracji IKEA. Głównym punktem wieczoru będzie oczywiście – przygotowane z myślą o Walentynkach – dedykowane menu szefów kuchni IKEA, którzy zaserwują gościom swoje autorskie dania. Na stołach pojawią się m. in. roladki z chlebka polarnego z wędzonym pstrągiem i sosem tatarskim, makaron z krewetkami, szparagami i świeżym szpinakiem oraz łosoś zapiekany z pistacjami i parmezanem podany na puree kalafiorowo-ziemniaczanym z delikatnym sosem koperkowym. Na deser zakochanym podane zostanie ciasto czekoladowe z lodami migdałowymi i kawałkami karmelu oraz niezawodne w podboju serc – truskawki z bitą śmietaną!

Mówi się, że przez żołądek trafiamy do serca ukochanej osoby ale liczy się także wyjątkowa atmosfera. A takiej nie zabraknie na walentynkowej kolacji w Porcie Łódź. Wieczór wszystkim gościom umili romantyczna muzyka grana na żywo, wyborne wino, blask świec oraz osobista obsługa kelnerska dla każdego stolika.

–  Pomysł kolacji w szwedzkim klimacie z okazji Walentynek narodził się z myślą o osobach, które są otwarte na nietuzinkowe rozwiązania, lubią doświadczać nowych rzeczy i ciekawie spędzać czas, inaczej niż wszyscy. Zależało nam by pokazać nasze centrum handlowe jako miejsce multifunkcyjne, które wychodzi daleko poza ramy handlu, usług i tradycyjnych eventów. Wspólnie z IKEA postanowiliśmy zorganizować takie wydarzenie, które nasi goście będą wspominać jako wyjątkowe doświadczenie w swoim życiu pełne pozytywnych wrażeń i wspaniałej zabawy – mówi Jagoda Olesiak z działu marketingu Portu Łódź.

Dodatkowo, Port Łódź wraz z IKEA dla wszystkich par przygotował upominki, które zostaną wręczone podczas walentynkowej kolacji. Niezapomniane wrażenia i miłe wspomnienia – gwarantowane!

Pary zaproszone na kolację zostały wyłonione w ramach walentynkowych konkursów zorganizowanych przez Port Łódź.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przy szwedzkim stole, czyli Walentynki w Porcie Łódź Styl życia, LIFESTYLE - Tegoroczne święto miłości z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla 20 zakochanych par z regionu łódzkiego. To za sprawą wyjątkowej niespodzianki, którą Port Łódź wspólnie ze sklepem IKEA przygotował z myślą o Klientach z okazji dnia świętego Walentego.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy