LIFESTYLE Sztuka

Otwarcie wystawy XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

26 maja 2017 r., o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród

Data publikacji: 2017-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Otwarcie wystawy XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

26 maja 2017 r., o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”.

Otwarcie wystawy XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” Sztuka, LIFESTYLE - 26 maja 2017 r., o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”.

26 maja 2017 r., o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, budynek Laboratorium, ul. Jazdów 2, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”. Wydarzenie organizowane zostało przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspólnie z Partnerami. Kuratorem aukcji jest Pani Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu. 

Katalog prac i regulamin XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” dostępne są na stronie wydarzenia: http://www.ogrodnadziei.org.pl/biezaca-aukcja/. Wszystkie prace można oglądać w dniach 26-31 maja 2017 r., w godz. 12:00-19:00, na wystawie przedaukcyjnej w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia wystawy, wyboru dzieł i udziału w licytacji. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na organizację Integralnego Programu Zdrowienia dla chorych na nowotwory i ich bliskich w ramach statutowej działalności Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia “Ogród Nadziei”.

W licytacji udział może wziąć każdy, nie ma konieczności wpłacania vadium. Warunkiem otrzymania numeru licytacyjnego jest:

wypełnienie karty z danymi osobowymi i kontaktowymi przed aukcją, bądź 
przesłanie powyższych danych e-mailem na adres Kuratora XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”: [email protected] lub 
zgłoszenie ich telefonicznie na numer: 503 012 889. 

Wszystkie wystawione do licytacji obiekty posiadają cenę wywoławczą 200,00 PLN. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 4%. 

A to już wiesz?  Stylowo biegiem i rowerem

Istnieje również możliwość złożenia oferty kupna z podaniem limitu cenowego organizatorom XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, jak również telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu organizatorom (nie później niż w dniu 31 maja do godz. 17:30). 

Swoje dzieła na letnią edycję aukcji charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” przekazało 64 znanych i cenionych artystów, którym serdecznie dziękujemy za życzliwość i chęć niesienia pomocy osobom przechodzącym trudne doświadczenie nowotworu.

Licytację dzieł sztuki poprowadzi Pan Adam Chełstowski, Prezes Domu Aukcyjnego Artissima, a transmisję i licytację on-line wydarzenia zapewni Internetowy Dom Aukcyjny OneBid. Ofertę kupna wybranych dzieł będzie też można złożyć także za pośrednictwem portalu Artinfo. Spacer 3D po wystawie – na stronach wydarzenia – będzie można obejrzeć dzięki życzliwości Wnętrza 3D. Autorem plakatu i grafiki jest Andrzej Pągowski, jeden z najbardziej znanych polskich artystów grafików i plakacistów, współpracujący z Fundacją „Ogród Nadziei” od pierwszej edycji aukcji. 

Strony do wydarzenia: 

www: http://www.ogrodnadziei.org.pl/biezaca-aukcja/

FB: https://pl-pl.facebook.com/events/435452846830618/

 

Kurator XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”: 

Agnieszka Gniotek – przyjmowanie zleceń: tel. 503 012 889
e-mail: [email protected]

 

Miejsce i termin aukcji:

Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie Zamek Ujazdowski, budynek Laboratorium, sala im. Wojciecha Krukowskiego,
ul. Jazdów 2.

Termin: 31 maja (środa) 2017 r., godz. 19:30.

 

Wystawa przedaukcyjna wszystkich prac:

Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie Zamek Ujazdowski, budynek Laboratorium, sala kolebkowa, ul. Jazdów 2.

Termin: 26-31 maja 2017 r., w godz.: 12:00-19:00. W dniu 31 maja ekspozycja prac będzie czynna do godz. 19:30.

Serdecznie zapraszamy!

 

Patroni honorowi: Dom Aukcyjny Artissima, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Business Centre Club, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych, Muzeum Narodowe w Warszawie, Prezydent m.st. Warszawy.

A to już wiesz?  Jak Mazowszanie radzą sobie ze stresem?

Partnerzy: Artinfo, Kreacja Pro, OneBid, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny.

Patroni medialni: BusinessWoman&life, Claudia, Czas na Wnętrze, Eden, e!stilo,
TVP Kultura, Magazyn Manager, Media Connect, Magazyn Monogram, Usta, Press-Service, SPA.eden.pl, Świat Elit, Magazyn Villa.

Sponsorzy: Jantar, Wnętrza 3D.

******

O Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”

Fundacja “Ogród Nadziei” działa od 2004 r. i jest organizacją pożytku publicznego. Jej celem jest organizacja wsparcia i pomocy, w szczególności psychologicznej dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich oraz profilaktyka i promocja zdrowia. Realizowany przez Fundację Integralny Program Promocji Zdrowia, obejmujący psychoedukację i psychoterapię w oparciu o Program Simontona, terapię tańcem i ruchem, jogę leczniczą wg Metody Iyengara oraz warsztaty antystresowe, psychodietetyki i umiejętności społecznych, służy wspomaganiu chorych i ich bliskich w procesie zdrowienia. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Otwarcie wystawy XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” Sztuka, LIFESTYLE - 26 maja 2017 r., o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”.

Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy