LIFESTYLE Styl życia

Nowy rok, nowa Ty!

Właśnie wkroczyliśmy w 2019 rok. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką planowania i harmonogramów, czy też pozwalasz, aby czas upływał spontanicznie, przyda Ci się powiew świeżości. I nie mowa tu o wietrzeniu mieszkania, a o uporządkowaniu otaczającej Cię

Data publikacji: 2019-01-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy rok, nowa Ty!
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Właśnie wkroczyliśmy w 2019 rok. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką planowania i harmonogramów, czy też pozwalasz, aby czas upływał spontanicznie, przyda Ci się powiew świeżości. I nie mowa tu o wietrzeniu mieszkania, a o uporządkowaniu otaczającej Cię przestrzeni.

Nowy rok, nowa Ty! Styl życia, LIFESTYLE - Właśnie wkroczyliśmy w 2019 rok. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką planowania i harmonogramów, czy też pozwalasz, aby czas upływał spontanicznie, przyda Ci się powiew świeżości. I nie mowa tu o wietrzeniu mieszkania, a o uporządkowaniu otaczającej Cię przestrzeni.

Bo magia tkwi w sprzątaniu

Być może już słyszałaś o książce czołowej japońskiej ekspertki od sprzątania Marie Kondo, zatytułowanej Magia sprzątania. Autorka prezentuje metodę na uporządkowanie najbliższego otoczenia, zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. W swojej książce zauważa, jak duży wpływ na nasze życie ma selekcjonowanie i porządkowanie przedmiotów.

Do porządku jeden krok

Pamiętaj, że najważniejsza jest decyzja. Kiedy już uznasz, że jesteś gotowa na generalnie porządki i pozbycie się ze swojej szafy i mieszkania zbędnych rzeczy – chwyć za worki i do dzieła! Pamiętaj, aby skupić się na odpowiedniej selekcji. Zachowaj jedynie to, co jest Ci niezbędne, z czym czujesz się w jakiś sposób związana.  Nie musisz oczywiście wszystkiego wyrzucać. Niewykluczone, że niektóre z niepotrzebnych Tobie przedmiotów, okażą się atrakcyjne dla znajomych, bądź też pomogą osobom w potrzebie.

Aby uczynić sprzątanie przyjemniejszym, użyj atrakcyjnych worków w pastelowych odcieniach (ładny zapach będzie dodatkowym atutem!). W tej sytuacji doskonale sprawdzą się nowe worki ULTRA, które niedawno wzbogaciły ofertę Jana Niezbędnego. Dwie pojemności i kolory ułatwią również rozróżnienie poszczególnych „paczek”.

Nie tylko szafa

Porządek w szafie, czy w pokoju to nie wszystko. Zadbaj również o swój kącik do  pracy – niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu. Od czego zacząć? Oczywiście od segregacji i wyrzucenia zbędnych, starych notatek i papierów. Porządek na biurku pomoże Ci oczyścić umysł i zacząć nowy rok ze świeżą energią.

Selekcja to jednak nie wszystko. Czy wiesz, że na klawiaturze, tablecie, czy telefonie codziennie namnażają się przeróżne bakterie? Aby z przyjemnością i spokojem wrócić do obowiązków, chwyć po ściereczki Jana Niezbędnego. W ofercie znajdziesz zarówno antybakteryjne ściereczki nasączane do różnych powierzchni, jak i ściereczki dedykowane ekranom i okularom. Miej je zawsze pod ręką i żyj wygodniej!

 

Przydatne produkty od Jana Niezbędnego:

Jan Niezbędny, worki ULTRA 35l, cena ok. 6,50 PLN;
Jan Niezbędny, worki ULTRA 60l, cena ok. 6,50 PLN;
Jan Niezbędny, ściereczki nasączane antybakteryjne 40 szt., cena ok. 7,20 PLN;
Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do okularów i ekranów 30szt. + 2 gratis, cena ok. 5,50 PLN;

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy rok, nowa Ty! Styl życia, LIFESTYLE - Właśnie wkroczyliśmy w 2019 rok. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką planowania i harmonogramów, czy też pozwalasz, aby czas upływał spontanicznie, przyda Ci się powiew świeżości. I nie mowa tu o wietrzeniu mieszkania, a o uporządkowaniu otaczającej Cię przestrzeni.

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy