LIFESTYLE Styl życia

Akcja Zima z Wedlem startuje w Bydgoszczy

Data publikacji: 2020-01-03 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Akcja Zima z Wedlem startuje w Bydgoszczy Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE Marka E.Wedel wystartowała z wyjątkowym projektem, prowadzonym

Data publikacji: 2020-01-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Akcja Zima z Wedlem startuje w Bydgoszczy
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Akcja Zima z Wedlem startuje w Bydgoszczy Styl życia, LIFESTYLE -

Marka E.Wedel wystartowała z wyjątkowym projektem, prowadzonym pod nazwą Zima z Wedlem.To cykl zimowych atrakcji, które odbywać się będą w Polsce w grudniu oraz w okresie ferii zimowych, aż do końca lutego 2020. Kolejna odsłona akcji odbędzie się w Bydgoszczy.To właśnie tam, już 4 i 5 stycznia, najbardziej czekoladowa marka w Polsce, zadba o przyjemną atmosferę na lodowisku w Hali Łuczniczka. 

 

Na odwiedzających lodowisko w Hali Łuczniczka 4 i 5 stycznia, czekać będzie mnóstwo czekoladowych atrakcji. Uczestnicy będą mogli odwiedzić m.in. Strefę Przyjemności– miejsce regeneracji i odpoczynku po zimowych szaleństwach. To tam będzie można skosztować gorącej czekolady czy uwiecznić przyjemne chwile na zdjęciu w fotobudce. Niecodzienną atrakcją będzie także stanowisko do personalizacji czekolady, na którym można wykonać autorskie, oryginalne opakowania tabliczek marki E.Wedel. Z kolei interaktywna gra, dzięki której uczestnicy poznają sekrety procesu produkcji czekolady, będzie niosła ze sobą wartość edukacyjną, a dodatkowo – dla najmłodszych, marka zadbała o mobilną strefę zabaw o nazwie Małe Przyjemności. 

– Akcja „Zima z Wedlem” ma na celu uprzyjemnianie czasu spędzonego na zimowych aktywnościach. Zależy nam, aby uczestnicy eventu podczas aktywnego weekendu, mogli ogrzać się gorącą czekoladą, a także wziąć udział w niecodziennych grach i zabawach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej szansy na lodowisku w Bydgoszczy! – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej E.Wedel. 

Cykl eventów związanych z akcją odbędzie się w okresie ferii zimowych i potrwa do końca lutego 2020 r. Najbardziej czekoladowa marka w Polsce w tym czasie zagości w aż 9 lokalizacjach, uprzyjemniając zimę tam, gdzie jest ona najbardziej widoczna. 

Termin: 04-05.01.2020 r.

Godziny: 11:30-19.30

Miejsce: Bydgoszcz Torbyd, ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Akcja Zima z Wedlem startuje w Bydgoszczy Styl życia, LIFESTYLE -

Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy